כל חתונה זה מגנטים לאירועים

כל חתונה זה מגנטים לאירועים מזל טוב

היום כל מסיבה או חתונה היא נשף וכל אירוע משפחתי בר מצווה בת מצווה יש מגנטים לאירועים והוא הפקה לדורות. מעבר לאלמנטים הקבועים של אולם, קייטרינג, תקליטן וצלמים,בר אקטיבי קבלת פנים ישנם גורמים נוספים היכולים לקבע את הצלחת האירוע ולהפוך אותו לחוויה חד פעמית. אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר כיום הוא מגנטים לאירועים, המאפשרים הפקת צילום סטילס על גבי מגנט איכותי בתוך דקות מרגע הצילום.

צלמים פזורים באירוע, צילום סטילס איכותי והפקת תמונות בתוך דקות, כל אלו מהווים חלק מהאטרקטיביות של מגנטים לאירועים. היתרונות הגדולים של מגנטים לאירועים הם, מלבד העובדה כי מגנטים לאירועים מבטיחים קבלת תמונה איכותית על מגנט בתוך דקות מספר, שבניגוד לצילומים רגילים אותם מקבלים בעלי השמחה בלבד, פה משולבים האורחים בצורה אקטיבית ומתגמלת באירוע ולוקחים איתם הביתה כמה מגנטים שהם רוצים, בהם הם נראים עם חברים, חברות, בני ובנות משפחה ועוד כהנה וכהנה.

כל חתונה זה מגנטים לאירועים
כל חתונה זה מגנטים לאירועים

חשוב, בעת שמגיעים לבחור בחברה העוסקת במגנטים לאירועים, לדעת לשאול את השאלות הנכונות והחשובות אשר יבטיחו לכם אירוע מושלם ושמח, ללא תקלות וללא אי הבנות. בשיחה מקדימה כדאי לשאול כמה צלמים ומפתחי תמונות יהיו באירוע? מה יהיה קצב הפקת התמונות ותלייתן? האם הצוות יישאר מתחילת האירוע ועד לסופו או שמדובר בזמן מוגבל, ולפיכך גם בהספק מוגבל יותר? שאלה מקצועית חשובה יותר היא מהו סוג המגנט והאם הוא מתכלה או שיכול להישאר ראוי לתלייה לאורך זמן.

רוצים לדעת קצת יותר על מגנטים לאירועים בא לכם להזמין מגנטים ?

חוסר הידע של הציבור בתחום החדש יחסית הזה, מהווה יתרון משמעותי של החברות על פני הלקוחות בתמחור השירות. כמו בכל תחום צרכני, גם בנושא הפקת מגנטים לאירועים לא צריך להתפתות ולהתפשר מבלי לבחון את היצע השוק כראוי. רצוי, מאידך, לא להתפשר על הזול ביותר מפני שפעמים רבות מדובר על שימוש במגנט משומש או לא איכותי, צלמים פחות טובים ובכלל, רצון של החברה לסיים את העבודה כמה שיותר מהר ובכמה שפחות בזבוז חומרי גלם.

חושב לציין שתחום המגנטים לאירועים תופס תאוצה וכל אורח באירוע שלכם רוצה לזכור אותכם את האירוע והמזכרת הטובה ביותר זהמגנטים במקרר גם אחרי שובע חודש שנה זוכרים את האירוע ונשאר לכם מזכרת של פעם בחיים.

מגנטים לאירועים : מגנט לחתונה לבר מצווה ימי הולדת יום הולדת לסבא או סבתא אמא אבא מסיבת רווקות מסיבת שחרור או גיוס לכל אירוע שתרצו……

שתפו את הכתבה
Share on facebook
פייסבוק
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
טוויטר
Share on email
מייל